Business

درختان بونسای مبتدی

هنر بونسای در میان بسیاری از افراد به عنوان سرگرمی جنبش زیادی به خود گرفته است. درختان بونسای مبتدی باید با دقت زیادی انتخاب شوند. همه اینها خیلی راحت و بدون تلاش زیاد باید مورد مراقبت قرار گیرند. هنر بونسای بسیار پیچیده است و یادگیری آن سال ها به طول خواهد انجامید. اما نگران نباشید ، زیرا سرگرمی مبتدی بسیار چالش برانگیز است و ورزش و لذت خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. گونه های زیادی وجود دارد که بدون توجه زیاد ما رشد می کنند. مطمئناً باید مراقب انواع فعالیتهای ضروری بود. آنها شامل آبیاری ، هرس ، تغذیه و گلدان مجدد هستند. هیچ جسمی نمی تواند از این موارد غافل شود.

همیشه برای شما بهتر است که تصور خود را درباره درختان بونسای در ذهن خود گل میخک هندی داشته باشید ، و بهتر است اگر آن را در یک مقاله طراحی کنید که چگونه می خواهید مانند بونسای مبتدی خود به نظر برسید. سپس بر این اساس می توانید هر روز که می روید هرس ساقه و ریشه انجام دهید. یک نکته مهم که باید مورد توجه قرار گیرد این است که بونسای مدت طولانی طول می کشد تا شکلی که شما می خواهید شکل بگیرد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که به عنوان یک مبتدی فقط اهداف کوتاه مدت قرار می دهید.

برای درختان بونسای مبتدی ، انواع مختلفی وجود دارد که بسیار مقاوم هستند و نیاز به توجه زیادی ندارند و یا در هر شرایط نوری می توانند زنده بمانند. بنابراین توصیه می شود برای شروع یکی از این درختان بونسای را انتخاب کنید. اجازه دهید برخی از انواع مختلفی را که می توان در خانه شما با تلاش بسیار کم پرورش داد ، مشاهده کنیم.

آزالیا یکی از انواع بونسای ها است که گل های زیبایی به همراه خواهد داشت و باعث زیبایی محیط می شود. ساقه ها بسیار سخت هستند و ریشه ها ظاهر بسیار هنری می دهند. دو نوع آزالیا در شیرخوارگاه ها یافت می شود ، آنها Azurea Kurume و Azalea Satkuzi هستند. نسبتاً ارزان هستند.